دسته‌ها

اتاق راش

دیگر اتاق دو نفره اختصاصی با تخت دبل (تخت دو نفره)، اتاق راش در اقامتگاه بوم گردی اکولوژ ساسنگ است . این اتاق دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی است.
تراس مشترک اقامتگاه محل سرو وعده های غذایی و استفاده از نمای کم نظیر اکولوژ ساسنگ برای مهمانان اتاق راش است.

همچون سایر اتاق های اکولوژ ساسنگ، اقامت در این اتاق نیز برای مهمانان به دو صورت اقامت با صبحانه و اقامت فول برد در نظر گرفته شده است. در صورت رزرو به صورت فول برد هزینه پرداختی برای هر نفر شامل سرو صبحانه (به صورت بوفه)، ناهار و شام با غذاهای محلی (از منو انتخابی) و همچنین میان وعده شامل میوه های فصل خواهد بود. شایان ذکر است چای و دمنوش به صورت سلف سرویس به طور دائم در تراس اکولوژ ساسنگ ارائه می شود.

گشت روزانه در جنگل و آبشارهای ساسنگ با راهنمایی لیدر محلی و پذیرایی با چای آتشی در محل آبشار از برنامه های روزانه مهمانان اکولوژ ساسنگ است.

سیستم سرمایش در این اتاق کولر گازی اسپیلت و پنکه سقفی و گرمایش آن توسط بخاری گازی و شومینه هیزمی تأمین می شود. همچنین میز غذا خوری دو نفره در این اتقا موجود است و  تجهیزات بهداشت فردی مورد نیاز در سرویس بهداشتی قرارداده ده است.

شما می توانید تصاویر مربوط به اتاق راش در اقامتگاه بوم گردی اکولوژ ساسنگ را در ادامه ملاحظه بفرمایید و برای مشاهده قوانین و شرایط رزرو اینجا کلیک نمایید..

جهت رزرو آنلاین اتاق راش بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.