شرایط و قوانین

اکولوژ ساسنگ از کلیه قوانین و بخشنامه های هتل ها و اقامتگاه های بوم گردی، مناطق گردشگری و فضاهای عمومی پیروی می کند. امیدواریم شما نیز در این مهم ما را یاری کنید.

1. ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق تا قبل از ساعت 12:00 روز خروج است.

2. در صورت تخلیه اتاق بعد از ساعت 12:00 و تا قبل از ساعت 18:00 مشمول 50% هزینه اقامت یک شب خواهد شد و در صورت تخلیه بعد از ساعت 18:00 هزینه یک شب اقامت کامل محاسبه خواهد شد.

3. ورود از ساعت 6:00 صبح الی 12:00 ظهر صرفاً با هماهنگی قبلی با رزرواسیون و در صورت آمادگی اقامتگاه ممکن خواهد بود و همچنین مشمول 50% هزینه اقامت یک شب خواهد شد.

4. هرگونه تأخیر در ورود به اقامتگاه می بایست به اطلاع رزرواسیون برسد و چنانچه مهمان تا ساعت 24:00 روز ورود مراجعه ننماید، اتاق فقط به مدت یک شب خالی نگه داشته می شود و پس از آن رزرو با کسر جریمه مطابق قوانین کنسل می شود.

5. همراه داشتن کفش و تجهیزات شخصی مناسب جهت پیمایش جنگل و شرکت در تورهای روزانه اکولوژ ساسنگ توصیه می شود.

6.قیمت ها به صورت هاف برد شامل صبحانه، شام، میان وعده و یک گشت روزانه تا آبشار ساسنگ است.

7. حفظ و نگهداری از منابع طبیعی و رعایت اصول اخلاقی و فرهنگی در زمان اقامت در روستا الزامی است.

8. اقامتگاه مسئولیتی در قبال مفقود شدن لوازم و اشیاء با ارزش شما در مدت اقامت نخواهد داشت و مسئولیت نگهداری از این موارد با مهمان است.

9. رعایت شئونات اسلامی در فضای عمومی اقامتگاه، محدوده روستا و منطقه گردشگری الزامی است. در ایام عزاداری های مذهبی پخش موسیقی و برپایی جشن و پایکوبی در کلیه مراکز اقامتی و همینطور اکولوژ ساسنگ ممنوع است و مسئوليت عدم رعایت احترام به عرف مذهبی جامعه محلی به عهده مهمان خواهد بود.

10. به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای مسافران و راهنمایان تور الزامی است.

11. در صورت بروز هرگونه پیشامد غیرمنتظره و حوادث غیرمترقبه و سایر اشکالات (فنی، محیطی یا شرایط جوی) که از کنترل اقامتگاه خارج بوده و سبب تغییر برنامه شود، مسئولیتی متوجه اکولوژ ساسنگ نخواهد بود.

12. مسافران یا شرکت گردشگری موظف است بیمه مسافرتی جهت پوشش حوادث احتمالی در طول سفر و اقامت را تامین نماید. در صورت بروز هر گونه حادثه ای برای مسافر در طول اقامت و در محوطه و داخل اقامتگاه و طی بازدید از مسیر های جنگلی، در این موارد مسئولیتی متوجه اکولوژ ساسنگ نخواهد بود.

شرایط کنسلی رزرو اکولوژ ساسنگ به شرح ذیل است

درصورت کنسلی از زمان رزرو تا ۱۰ روز قبل از روز ورود، برگشت وجه با جریمه ۹ درصدی خواهد بود. (مالیات واریزی شما کسر میشود).

از ۱۰ روز قبل از تاریخ ورود تا ۵ روز قبل از زمان ورود ۵۰% هزینه اقامت به ازای هر اتاق کسر می شود.

از ۵ روز قبل از تاریخ ورود تا ۳ روز قبل از زمان ورود ۷۵% هزینه اقامت به ازای هر اتاق کسر می شود.

از ۳ روز قبل از تاریخ ورود کل هزینه اقامت کسر شده و هیچ وجهی برگشت داده نمیشود.