دسته‌ها

اتاق نارون

اتاق دو تخته دبل (ِDouble) با یک تخت دو نفره از سری اتاق های اختصاصی مجموعه اقامتگاه بوم گردی اکولوژ ساسنگ است که در طبقه دوم و با منظره ای زیبا به سوی جنگل گلستان از پنجره آن واقع شده است.

مانند سایر اتاق های اختصاصی مجموعه بوم گردی اکولوژ ساسنگ، این اتاق نیز شامل سرویس بهداشتی اختصاصی فرنگی و حمام اختصاصی بوده و همچنین دارای میز نهار خوری دو نفره و یخچال اختصاصی است.

همچون سایر اتاق های اکولوژ ساسنگ، اقامت در این اتاق نیز برای مهمانان به صورت اقامت هاف برد در نظر گرفته شده است. در رزرو به صورت هاف برد هزینه پرداختی برای هر نفر شامل سرو صبحانه (به صورت بوفه)، شام با غذاهای محلی (به صورت بوفه) و همچنین میان وعده شامل چای، دمنوش و میوه های فصل خواهد بود. شایان ذکر است چای و دمنوش به صورت سلف سرویس به طور دائم در تراس اکولوژ ساسنگ ارائه می شود.

گشت روزانه در جنگل و آبشارهای ساسنگ با راهنمایی لیدر محلی و پذیرایی با چای آتشی در محل آبشار از برنامه های روزانه مهمانان اکولوژ ساسنگ است.

سیستم گرمایش در این اتاق بخاری گازی و سیستم سرمایش آن کولر گازی اسپیلت و پنکه سقفی در نظر گرفته شده است. متراژ این اتاق نسبت به سایر اتاق های دو تخته بیشتر است و جز یکی از بهترین اتاق های اکولوژ ساسنگ محسوب می شود.

شما می توانید تصاویر مربوط به اتاق نارون در اقامتگاه بوم گردی اکولوژ ساسنگ را در ادامه  ملاحظه بفرمایید و برای مشاهده قوانین و شرایط رزرو اینجا کلیک نمایید.

همچنین جهت رزرو آنلاین اتاق نارون بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

رزرو آنلاین