دسته‌ها

اتاق دورهمی

اتاق دورهمی یک اتاق بزرگ با مساحت 70 متر مربع درطبقه اول داخل حیاط واقع شده است که جهت اقامت گروهی مهمانان اقامتگاه بوم گردی اکولوژ ساسنگ در نظر گرفته شده است. سرویس خواب در این اتاق به صورت زمین خواب و برای گروه های حداقل10 نفر است. اتاق دارای یخچال اختصاصی بوده و سیستم گرمایشی در این اتاق شامل بخاری گازی، شومینه هیزمی، کرسی و سیستم سرمایشی آن کولر گازی اسپیلت و پنکه سقفی می باشد.

شایان ذکر است دو واحد حمام اختصاصی و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی احتصاصی در داخل اتاق دورهمی جهت استفاده مهمانان ایجاد شده است.

همچون سایر اتاق های اکولوژ ساسنگ، اقامت در این اتاق نیز برای مهمانان به صورت اقامت هاف برد در نظر گرفته شده است. در رزرو به صورت هاف برد هزینه پرداختی برای هر نفر شامل سرو صبحانه (به صورت بوفه)، شام با غذاهای محلی (به صورت بوفه) و همچنین میان وعده شامل چای، دمنوش و میوه های فصل خواهد بود. شایان ذکر است چای و دمنوش به صورت سلف سرویس به طور دائم در تراس اکولوژ ساسنگ ارائه می شود.

گشت روزانه در جنگل و آبشارهای ساسنگ با راهنمایی لیدر محلی و پذیرایی با چای آتشی در محل آبشار از برنامه های روزانه مهمانان اکولوژ ساسنگ است.

تراس مشترک اقامتگاه محل سرو وعده های غذایی و استفاده از نمای کم نظیر اقامتگاه اکولوژ ساسنگ برای مهمانان اتاق دورهمی است و این اتاق امکان سرو غذا در داخل اتاق را دارا می باشد

شما می توانید تصاویر مربوط به اتاق دورهمی در اقامتگاه بومگردی ساسنگ را در ادامه ملاحظه بفرمایید و برای مشاهده قوانین و شرایط رزرو اینجا کلیک نمایید.
جهت رزرو آنلاین اتاق دورهمی بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.