دسته‌ها

سوئیت ویژه افرا

سوئیت ویژه افرا (V.I.P)

سوئیت ویژه (V.I.P) افرا بهترین اتاق اقامتگاه بوم گردی اکولوژ ساسنگ است که شامل یک پذیرایی با مساحت 30 متر مربع و یک اتاق خواب با متراژ 12 متر مربع بوده و این سوئیت شامل سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در اتاق خواب است.

منظره اختصاصی این اتاق، بهترین نما را در بین اتاق های اقامتگاه بوم گردی ساسنگ داشته  و به صورت مستقیم به سمت جنگل است.

آشپزخانه اختصاصی به همراه چای ساز، یخچال و میز نهار خوری چهار نفره، تلویزیون LED، صندلی راک (گهواره ای) چوبی و وسایل بازی فکری گروهی و امکان سرو وعده های غذایی در اتاق، از دیگر امکانات اختصاصی در این سوئیت است.

این سوئیت جهت اقامت چهار نفر به صورت یک تخت دونفره (دبل) در اتاق خواب و دو تخت یک نفره در پذیرایی در نظر گرفته شده است.

شومینه هیزمی و بخاری گازی سیستم گرمایش و کولر گازی اسپیلت و پنکه سقفی وظیفه سرمایش سوئیت افرا را انجام خواهند داد.

همچون سایر اتاق های اکولوژ ساسنگ، اقامت در این اتاق نیز برای مهمانان به دو صورت اقامت با صبحانه و اقامت فول برد در نظر گرفته شده است. در صورت رزرو به صورت فول برد هزینه پرداختی برای هر نفر شامل سرو صبحانه (به صورت بوفه)، ناهار و شام با غذاهای محلی (از منو انتخابی) و همچنین میان وعده شامل میوه های فصل خواهد بود. شایان ذکر است چای و دمنوش به صورت سلف سرویس به طور دائم در تراس اکولوژ ساسنگ ارائه می شود.

گشت روزانه در جنگل و آبشارهای ساسنگ با راهنمایی لیدر محلی و پذیرایی با چای آتشی در محل آبشار از برنامه های روزانه مهمانان اکولوژ ساسنگ است.

شما می توانید تصاویر مربوط به سوئیت ویژه افرا در اقامتگاه بوم گردی اکولوژ ساسنگ را در ادامه ملاحظه بفرمایید و برای مشاهده قوانین و شرایط رزرو اینجا کلیک نمایید.

جهت رزرو آنلاین سوئیت ویژه افرا بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.