دسته‌ها

پرواز با پاراگلایدر

تجربه پرواز با پاراگلایدر در سایت پروازی شهرستان مینودشت استان گلستان یکی از تفریحات مهبجی است که مهمانان اکولوژ ساسنگ می توانند در مدت اقامت خود آن را تجربه کنند.

پاراگلایدر و مینودشت

پاراگلایدر یا چتربال، ورزشی هیجان انگیز و ماجراجویانه است که در آن خلبان با در دست داشتن چتر و نصب متعلقات آن روی بدن خود به آرامی از سطح شیبدار که می‌تواند دامنه‌های کوه باشد به سمت پایین شروع به دویدن می‌کند و بعد از جدا شدن از سطح زمین به آرامی در آسمان به پرواز در می‌آید.

موقعیت جغرافیایی کم نظیر مینودشت واقع در حاشیه جاده بین المللی شمال – مشهد در کنار طبیعت زیبا و بکر با انبوهی از منابع طبیعی خدادادی مانند جنگل‌های هیرکانی، آبشارها، چشم اندازهای زیبا، مناطق مرتفع و روستاهای جنگلی و کوهستانی آن بهترین مکان برای تجربه حس زیبای پرواز است.

مشخصات تور و نحوه رزرو و برگزاری

مهمانان اقامتگاه بوم گردی اکولوژساسنگ می توانند پرواز با پاراگلایدر را در آسمان آبی و بر فراز جنگل های سبز هیرکانی تجربه کنند. فاصله اکولوژ ساسنگ تا سایت پروازی پاراگلایدر مینودشت حدوداً یک ساعت است. در صورتی که بدون اتومبیل شخصی در اکولوژ ساسنگ اقامت داشته باشید یا ترجیح دهید از سرویس اختصاصی ما جهت عضیمت به سایت پارگلایدر مینودشت استفاده نمایید می بایست از قبل زمان برنامه را با رزرواسین اکولوژ ساسنگ هماهنگ نموده تا ضمن آمادگی سرویس اختصاصی  راننده در کل زمان رفت تا برگشت نیز در خدمت شما باشد.

هماهنگی جهت امکان پرواز، حضور خلبان همراه شما در طول پرواز و شرایط آب و هوایی می بایست توسط مهمانان عزیز و با هماهنگی حضوری یا تلفنی با سایت پارگلایدر مینودشت صورت پذیرد و اقامتگاه اکولوژ ساسنگ مستولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

جهت مشاهده مشخصات اتاق ها  و رزرو آنلاین اقامت در اکولوژ ساسنگ از طریق سامانه اختصاصی رزرواسیون اکولوژ ساسنگ اقدام و یا با شماره های موجود در بخش ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.