دسته‌ها

مراسم ویژه عید فطر اکولوژ ساسنگ

اکولوژ ساسنگ برای عید سعید فطر برنامه ویژه ای در قالب پکیج سفر جهت مهمانان عزیز خود تدارک دیده است. شرایط پکیج سفر در عید فطر به شرح زیر است:

۱-پکیج ها به صورت اقامت دو شب قابل رزرو است:

ورود شنبه 10 اردیبهشت و خروج دوشنبه 12 اردیبهشت
ورود دوشنبه 12 اردیبهشت و خروج چهارشنبه 14 اردیبهشت
ورود چهارشنبه 14 اردیبهشت و خروج جمعه 16 اردیبهشت

۲- ساعت ورود 14 و خروج 12 ظهر است

۳-خدمات در هر شب اقامت به صورت هاف برد شامل: اقامت+ صبحانه محلی (بوفه)+ شام (بوفه)+ میان وعده (چای، میوه، شیرینی به صورت سلف سرویس)+ گشت پیادهروی تا آبشارساسنگ به همراه لیدرمحلی) است.

۴-جشن موسیقی و رقص محلی به صورت زنده روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه در تراس اکولوژ ساسنگ برگزار می گردد.

۵-ناهار به صورت انتخابی از منو غذایی اکولوژ ساسنگ قابل سفارش است و هزینه آن مطابق قیمت‌های منو به صورت جداگانه در پایان سفر دریافت خواهد شد.

۶- رزرو اقامت جهت عید سعید فطر صرفا از طریق واتساپ رزرواسیون امکان پذیر خواهد بود و جهت اطلاع از قیمت و ظرفیت اتاقهای موجود همه روزه از ساعت 9 صبح الی 9 شب با شماره های رزرواسین اکولوژ ساسنگ در بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

شرایط مهم و ویژه پذیرش در ایام کرونا (بهار 1401)

مطابق دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا و ابلاغیه وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، و جهت حفظ سلامت اجتماعی اهالی روستای ساسنگ و حفظ سلامت پرسنل و مهمانان اکولوژ ساسنگ، رزرو و پذیرش مهمانان صرفا با ارائه کارت الکترونیکی واکسیناسیون کرونا که شامل دریافت حداقل دو دوز واکسن باشد و یا تست منفی PCR حاوی بارکد که حداکثر 72 ساعت قبل از ورود انجام شده باشد قابل انجام خواهد بود.

از این رو با توجه به دسترسی آنلاین ایجاد شده در سامانه جانا برای کلیه مراکز اقامتی کشور از سوی وزارت بهداشت و وزارت میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری جهت استعلام کدملی مهمانان و بررسی دریافت دوز های واکسن و عدم ابتلا به بیماری کرونا، مهمانان می بایست حداکثر ۷۲ ساعت قبل از روز ورود خود نسب به ارسال کدملی خود و کلیه مهمانان همراه، به شماره های رزرواسیون اکولوژ ساسنگ از طریق واتساپ اقدام نمایند و همچنین در روز ورود به اقامتگاه نیز کارت واکسیناسیون و یا تست منفی کلیه مهمانان بالای 12 سال کنترل خواهد شد.

بدیهی است درصورت عدم توجه مهمانان محترم به این مهم، اکلوژ ساسنگ از پذیرش افراد فاقد کارت واکسیناسیون یا تست منفی معذور بوده و جریمه مربوطه مطابق با قوانین کنسلی دریافت خواهد شد.

همچنین درصورت مشاهده هرگونه علائم بیماری در هریک از مهمانان در زمان پذیرش و طول اقامت، (علی رغم انجام واکسیناسیون یا تست منفی)، از پذیرش و یا ادامه اقامت مهمان معذور خواهیم بود.

لینک ها و اطلاعات مورد نیاز جهت اقامت در اکولوژ ساسنگ

شما می توانید با کلیک بر روی لینک های زیر به مشاهده هریک از اطلاعات مورد نیاز در اکولوژ ساسنگ بپردازید:

تلفن تماس: 09128883268

مدیریت اقامتگاه بوم گردی اکولوژ ساسنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.